Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Foldery, katalogi, broszury Lublin

Foldery / katalogi / broszury w LublinieJednym z ciekawszych sposobów na zaprezentowanie firmowej oferty jest przygotowanie folderów, broszur lub katalogów. Starannie zaprojektowane, wzbogacone efektownymi zdjęciami, wykresami i wydrukowane na eleganckim papierze potrafią skupić uwagę i – tym samym – przekazać więcej informacji niż niejedna ulotka.

Zlecając firmowe foldery, katalogi czy broszury zlokalizowanej w Lublinie naszej drukarni cyfrowej, otrzymujecie Państwo najwyższą jakość wydruku oraz krótki termin realizacji.

Katalogi klejone

Katalogi klejone Lublin Katalog klejony to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaprezentować jeszcze więcej. Wybierz optymalną dla siebie objętość i format. Wnętrze katalogu wydrukujemy na offsecie 90 g lub kredzie 90 g, 130 g bądź 170 g, a okładkę na kredzie 250 g. Okładkę możemy uszlachetnić jednostronnie folią matową, błyszczącą lub soft touch, a dodatkowo pokryć lakierem UV wybiórczym. Całość oprawimy w technologii PUR. Dzięki temu Twój katalog będzie trwały i elegancki. Katalog klejony to produkt, który z powodzeniem możesz powierzyć naszemu wykonaniu. Zadbamy o to, by spełnił swoją funkcję.

Katalogi spiralowane

Katalogi spiralowane Lublin Katalog spiralowany to świetne rozwiązanie dla chcących pokazać jeszcze więcej. Wybierz optymalną dla siebie objętość i format. Wnętrze katalogu wydrukujemy na kredzie 130 g bądź 170 g, a okładkę na kredzie z połyskiem 250 g lub kredzie matowej 250 g lub 350 g. Okładkę możemy uszlachetnić jednostronnie folią matową. Dzięki temu Twój katalog będzie trwały i elegancki. Katalog spiralowany to produkt, który z powodzeniem możesz powierzyć naszemu wykonaniu. Zadbamy o to, by spełnił swoją funkcję.

Katalogi szyte

Katalogi szyte Lublin Jeżeli zdecydujesz się na oprawę zeszytową, strony wydrukujemy na papierze kredowym 130 g, 170 g i lub na papierze offsetowym 90 g. Okładkę drukujemy na kredzie 250 g lub 350 g. W naszej ofercie dostępne są również katalogi, które w całości realizujemy na kredzie 130 g, 170 g lub 250 g mat lub połysk. Chcesz, aby Twój katalog był nie tylko trwały, ale również elegancki? Wybierz folię połysk lub mat. Chcesz jeszcze więcej? Zamów okładkę z wybiórczym lakierem UV.

 

Agencja interaktywna reklama promocja LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat katalogów, folderów czy broszur — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje m.in. folderów, katalogów, broszur

zobacz wszystkie realizacje »