Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Giganci Kabaretu... i my! Lublin

Giganci Kabaretu... i my!

Cezary Pazura, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec... kto ich nie zna? To prawdopodobnie największe gwiazdy polskiego stand-up comedy, które — m.in. naszemu wkładowi — miały okazję wystąpić w największym mieście we wschodniej Polsce.

To właśnie 3 czerwca 2015 r. (środa), w przeddzień Bożego Ciała, o godz. 19:00, cały Lublin (no, prawie) pojawił się w Hali Globus by przenieść się w świat charyzmatycznego monologu każdego z tych artystów.

Gospodarzami wieczoru byli członkowie lokalnego (rozpoznawanego już jednak w całym kraju) Kabaretu Smile, z kolei muzycznie wydarzenie okrasił zespół Pawkin, znany chociażby z popularnego talent show „Must Be the Music. Tylko muzyka” emitowanego przez Telewizję Polsat.

Nasza firma — LabSQL.pl — zaangażowana była w oprawę graficzną wszelkich materiałów poligraficznych i wielkoformatowych związanych z imprezą; począwszy od biletów, zaproszeń, poprzez plakaty aż po rozwieszane w całym mieście billboardy.