Strony, sklepy internetowe Lublin, Warszawa - Projektujemy, tworzymy, Drukarnia Lublin

Profesjonalne

Strony i Sklepy WWW

dla Twojej firmy

Kariera w LabSQL

Praca - Specjalista ds. sprzedaży

Odpowiedzialny za jeden z poniższych regionów:

  • woj. mazowieckie
  • woj. lubelskie
  • woj. dolnośląskie
  • woj. opolskie i śląskie
  • woj. małopolskie
  • woj. świętokrzyskie i podkarpackie
  • woj. łódzkie

Wymagania:

  • zatrudnimy osobę z wiedzą informatyczną i doświadczeniem na stanowisku handlowca.
  • odpowiedzialność, duża samodzielność pracy, wysoka kultura osobista
  • własna działalnośc gospodarcza (rozliczenie na podstawie f.vat)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenie przedstawiające ofertę firmy LabSQL.pl
  • zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie sprzedaży
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy - system prowizyjny plus premie uznaniowe

Zadania:

  • poszukiwanie zleceń / klientów zainteresowanych stworzeniem sklepu lub strony internetowej
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedaży
  • aktywna sprzedaż

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym) na adres: praca@labsql.pl

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.