Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Materiały konferencyjne, clipboardy Lublin

Materiały konferencyjne LublinTeraz już żadna konferencja nie będzie nudna, zaś przygotowanie materiałów konferencyjnych żmudne, nerwowe, gdzie całość jest masowo kserowana w pośpiechu.

Zleć nam projekt i/lub wydruk materiałów konferencyjnych, a otrzymasz doskonałe jakościowo dokumenty, starannie zbindowane, które uatrakcyjnią i wzbogacą każdą konferencję.

Clipboardy

Clipboardy Lublin Definicja jest prosta – to wygodna podkładka do notowania i nieoceniona pomoc w trakcie szkoleń, seminariów i spotkań z Klientami. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które notują podczas pracy w terenie lub wybierają się w podróż służbową. To coś więcej niż niezniszczalny produkt, to przede wszystkim skuteczny materiał reklamowy. Dwustronny zadruk 4/4 (oklejki i wyklejki) oraz możliwość wyboru czterech rodzajów uszlachetnień dają duże pole do graficznego popisu. Wygodny w użyciu klip nie pozwoli zgubić żadnej ważnej informacji, a wysoka jakość druku offsetowego precyzyjnie odda nawet najbardziej wymagający projekt.

W ofercie znajduje się także clipboard zamykany który dzięki zamykanej okładce staje się poręczną teczką, bezpiecznie przechowującą dokumenty. Długopis będzie zawsze pod ręką, bo metalowy uchwyt go nie wypuści, a kieszonka trójkątna zmieści np. ulotkę.

 

Agencja interaktywna reklama promocja LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat materiałów konferencyjnych — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje m.in. materiałów konferencyjnych

zobacz wszystkie realizacje »