Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Opieka techniczna i szkolenia Lublin

Właściciele stworzonych przez nas stron www i sklepów internetowych nie muszą już więcej się głowić jak przygotować banner, kartkę świąteczną, jak zredagować tekst, nie muszą też dokonywać analizy skomplikowanych statystyk związanych z witryną. Za stosunkowo niewielką opłatą mogą skupić się na tym, na czym znają się najlepiej – na prowadzeniu biznesu i zarabianiu pieniędzy. Opiekę nad swoją stroną czy sklepem www mogą przecież pozostawić profesjonalistom – grafikom i specjalistom od marketingu internetowego – którzy wiedzą jak to się robi, robią to dobrze, a do tego szybko i sprawnie.

Opieka techniczna i szkoleniaDecydując się na abonament opieki technicznej, oprócz wymienionych wyżej korzyści, otrzymują Państwo kompleksową pomoc w zakresie obsługi i prowadzenia e-sklepu (podpowiedzi jak wprowadzać i opisywać produkty) oraz oczywiście w zakresie jego bezawaryjnego funkcjonowania. W ramach takiego abonamentu mają Państwo również możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia z obsługi sklepu w siedzibie naszej firmy w Lublinie (w przypadku chęci odbycia takiego szkolenia, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny) oraz otrzymują pomoc w założeniu statystyk odwiedzin sklepu (Google Analytics). Ponadto, z przyjemnością poinformujemy wyszukiwarki internetowe o prowadzonym przez Ciebie e-sklepie czy stronie internetowej. Gwarantujemy prawidłowe ich zaindeksowanie przez wszystkie liczące sie w Polsce wyszukiwarki internetowe (Google, netsprint, WP, Onet).

Każde oferowane przez nas szkolenie kończy się wydaniem oficjalnego certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętności.

Gwarantujemy, iż zajęcia będą prowadzone w komfortowych warunkach i wiedza będzie zdobywana przez Państwa w miłej i przyjaznej atmosferze. Dla uczestników spoza Lublina gwarantujemy zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Szkolenie WebDeveloper (21h)

Jeśli chciałbyś poznać tajniki programistyczne związane ze stworzoną przez nas dla Ciebie stroną czy e-sklepem — szkolenie WebDeveloper jest właśnie dla Ciebie. Przekażemy Ci na nim nie tylko wiedzę niezbędną do tego, by móc samodzielnie wymienić w przyszłości szatę graficzną swojej witryny (jeżeli zajdzie oczywiście taka potrzeba), ale również szereg innych użytecznych informacji ułatwiających codzienną pracę.

Aby móc uczestniczyć w szkoleniu i — tym samym — nauczyć się w pełni personalizować swój sklep i system redakcyjny CMS, słuchacz powinien wykazywać się znajomością XHTML oraz CSS.

Szkolenie z obsługi sklepu – poziom podstawowy (3h)

Jeśli stworzyliśmy dla Ciebie sklep internetowy i chciałbyś zapoznać się ze wszystkimi jego możliwościami, zapraszamy na szkolenie w wersji podstawowej. Na 3-godzinnych spotkaniu dowiesz się, jak wykorzystać pełnię jego możliwości.

Przekonasz się, że w swoim posiadaniu masz nie tylko sam sklep, lecz rozbudowany system sprzedaży internetowej spełniający nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów.

Szkolenie z obsługi sklepu – poziom zaawansowany (3h)

Obok poznania wszystkich funkcjonalności panelu administracyjnego, przekażemy Ci również szereg innych użytecznych informacji ułatwiających codzienną pracę. Nauczysz się konfigurować sklep według swoich potrzeb, a także jak estetycznie, a przede wszystkim profesjonalnie modyfikować zawartość witryny.

Omówimy wszystkie narzędzia edytora tekstowego, łącznie z edycją źródła HTML (by mieć pełną kontrolę nad zawartością, przyda się znajomość języków XHTML oraz CSS).

Szkolenie z obsługi systemu CMS – poziom podstawowy (2h)

Na 2-godzinnych spotkaniu dowiesz się, jak wykorzystać pełnię możliwości naszego autorskiego systemu CMS. Przekonasz się, że w swoim posiadaniu masz nie tylko narzędzie umożliwiające modyfikowanie zawartości merytorycznej serwisu bez konieczności znajomości języków tworzenia stron www, lecz rozbudowany system redakcyjny spełniający nawet najbardziej wysublimowane wymagania zleceniodawców.

Obok poznania podstawowych funkcjonalności panelu administracyjnego, przekażemy Ci również szereg innych użytecznych wiadomości, które ułatwiają i przyspieszają codzienną pracę. Nauczysz się konfigurować swoją stronę internetową według swoich potrzeb, a także jak estetycznie, a przede wszystkim profesjonalnie zarządzać zawartością merytoryczną serwisu.

Profesjonalne strony i sklepy WWW LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat opieki technicznej i szkoleń, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.