Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Plakaty A3-A0, Plakaty XXL Lublin

Drukarnia cyfrowa - plakaty LublinObok wizytówek i ulotek, plakaty są jedną z najważniejszych i jednocześnie najprostszych form prezentacji oferty naszej firmy.

Dzięki czytelnym i atrakcyjnym wizualnie plakatom powieszonym w różnych instytucjach, na słupach reklamowych czy w komunikacji miejskiej, Twoja firma może dotrzeć do szerszej gamy potencjalnych Klientów.

Plakaty drukujemy na papierach offsetowych i kredowych. Jeżeli zdecydujesz się na uszlachetnienie, to pokryjemy plakaty lakierem UV lub folią. To jeszcze nie wszystko – w naszej ofercie znajdziesz również plakaty dwustronne. Teraz Twoje projekty będą widoczne z każdej strony!

Formaty papieru (norma ISO 216)

Format papieru - zasadniczy (seria A) Format papieru - pomocniczy (seria B) Format papieru - pomocniczy (seria C) - określa głównie rozmiary kopert

Źródło: Wikipedia

Plakaty wielkoformatowe

Plakaty wielkoformatowe Lublin Plakaty dają Ci nieograniczoną możliwość przekazu informacji. Pokaż swój projekt w wielkim formacie i wyróżnij się wśród innych. Dostępne są w standardowych wymiarach 100x140 cm i 70x100 cm, ale to nie wszystko. Naszą unikalną ofertę stanowią plakaty o rzadko spotykanych formatach, które możesz określić we własnym zakresie. Do dyspozycji masz powierzchnię nawet do 5 m.

Plakaty wielkoformatowe drukujemy techniką solwentową na dwóch różnych podłożach: blueback powlekany 130 g i satyna papier powlekany 200 g. Blueback powlekany 130 g to wysokiej jakości papier billboardowy. Wodoodporne właściwości z niebieskim podkładem izolującym od podłoża zapobiegają prześwitywaniu uprzednio naklejonych warstw. Natomiast satyna powlekana 200 g to odporny na działanie czynników atmosferycznych papier, który charakteryzuje się idealnym zastosowaniem do wysokiej jakości wydruków plakatowych.

Agencja interaktywna reklama promocja LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat projektowania i drukowania plakatów — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje m.in. plakatów

zobacz wszystkie realizacje »