Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Pozycjonowanie Lublin

W ogólnoświatowej sieci komputerowej znajdują się niezliczone formy reklamy. Jak nie utonąć w morzu ofert konkurencyjnych firm?

Polecamy Państwu skuteczne pozycjonowanie sklepów i stron internetowych.

Pozycjonowanie sklepów i stron internetowychTo ukryta, lecz niezwykle efektywna metoda promocji, polegająca na osiąganiu jak najwyższych pozycji w rankingach wyszukiwarek internetowych.

Klient sam decyduje jakich produktów czy jakiego typu usług najbardziej potrzebuje – wpisuje zatem daną frazę do wyszukiwarki internetowej. Ona zwraca mu natomiast gotowe odpowiedzi na jego zapytanie. Patrząc na pierwsze pozycje wyszukiwania z reguły dostaje to, o co mu chodzi. Zadbajmy więc, aby na tym miejscu znalazła się Twoja firma!

Nasza firma informatyczna mieszcząca się w Lublinie oferuje indywidualne podejście do każdego Klienta. Wraz z rozpoczęciem współpracy udostępniamy Państwu raporty i statystyki, a także monitoring pozycji strony www. Ze statystyk udostępnionych przez Google dowiesz się m.in.:

  • ile osób odwiedza Twoją stronę korzystając z wyszukiwarek,
  • porównasz liczbę odwiedzin i konwersje każdej z fraz.

Dzięki tym przejrzystym informacjom będziesz mógł przekonać się, że dzięki pozycjonowaniu naprawdę zarabiasz! Pozycjonowanie to jedynie kilka kroków do sukcesu!

Skuteczne pozycjonowanie sklepów i stron www LublinSEO – Search Engine Optimization

SEO to wszystkie działania mające na celu poprawienie pozycji strony internetowej lub strony www w wynikach wyszukiwania. W skład SEO wchodzi m.in.:

  • dobór słów/fraz kluczowych,
  • optymalizacja kodu strony www,
  • zwiększenie Link Popularity,
  • PageRank strony

oraz inne czynniki mające wpływ na pozycję strony lub e-sklepu w wynikach wyszukiwania.

SEM – Search Engine Marketing

SEM, czyli marketing w wyszukiwarkach. Jest to ogół działań promocyjnych (w tym kampanie linków sponsorowanych, odpowiednia retoryka i wygląd graficzny strony), które mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w (zarówno naturalnych, jak i płatnych) wynikach wyszukiwania wybranych słów / fraz kluczowych, wpisywanych przez użytkowników w zapytaniu do wyszukiwarki.

Zapraszamy do współpracy.

Profesjonalne strony i sklepy WWW LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat pozycjonowania, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.

Zobacz również...