Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny Lublin

Z dumą i nieskrywaną satysfakcją informujemy, iż zostaliśmy uwzględnieni w Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny, firmowanym przez Dziennik Wschodni, którego zwieńczenie oficjalnie nastąpiło 17 czerwca 2015 r.

To już XIX edycja tego najstarszego i jednocześnie najbardziej prestiżowego i profesjonalnego w woj. lubelskim podsumowania minionego roku w sferze gospodarczo-finansowej. Składają się na niego różne kategorie; wśród kilku znaleźliśmy się my.

W zestawieniu mikroprzedsiębiorstw, tj. zatrudniających co najwyżej 9 osób, LabSQL Lorenc Paweł uplasował się na 4. pozycji. W Usługach przypadło nam 26. miejsce spośród wszystkich firm, niezależnie od branży czy ilości zatrudnianych pracowników. Warto podkreślić, iż we wszystkich tych kategoriach głównym kryterium są przychody.

Nasza firma okazała się prawie najlepsza w kwestii rentowności netto. „Prawie najlepsza”, bo wprawdzie zajęliśmy drugą lokatę, ale dystans do zwycięzcy wyniósł tylko 0,06%(!)

Co więcej, okazaliśmy się być znacznie bardziej rentowni niż np. POL-SKONE Sp. z o.o., Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., KOM-EKO S.A., PZL Świdnik S.A., Lubelski Węgiel Bogdanka, a nawet niekwestionowany lider wszystkich pozostałych rankingów — PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna.

Gratulujemy konkurencji i dziękujemy za wyróżnienie. To dla nas nobilitacja i jednocześnie motywacja do jeszcze cięższej pracy. Mamy świadomość spoczywającej na nas odpowiedzialności. W przyszłym roku, kiedy będą brane pod uwagę wyniki za 2015 r., postaramy się być jeszcze wyżej!