Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Rejestracja domen, hosting Lublin

Rejestracja domen i hosting LublinDo działania każdej strony czy sklepu internetowego niezbędna jest domena (czyli adres internetowy) oraz serwer, a więc przestrzeń dyskowa, na której witryna jest hostowana – gdzie przechowywane są pliki i wszystkie dane.

W procesie rejestracji domen internetowych oraz hostingu współpracujemy głównie z firmami nazwa.pl (NetArt) oraz home.pl

To jedne z największych podmiotów tego typu w Polsce, o uznanej marce i wypracowanej renomie. Własne Data Center zlokalizowane w Polsce zapewnia niezależność i niezawodność działania.

Wybierając naszą firmę informatyczną (której biuro mieści się w Lublinie – największym mieście we wschodniej Polsce) mają Państwo pewność, że korzystają z najwyższych jakościowo rozwiązań dostępnych na rynku, co bezpośrednio przekłada się na szybkość, stabilność działania i bezpieczeństwo obsługiwanych domen, a w konsekwencji – na Państwa zyski z tytułu prowadzonej działalności.

Rejestracja domen i hosting LublinBy świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie i by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, nieustannie eksplorujemy rynek firm świadczących usługi hostingowe w poszukiwaniu serwerów spełniających stawiane przez nas wymagania techniczne. Zawieszamy poprzeczkę wysoko (nie każdy jest w stanie nadążyć za wdrażanymi przez nas rozwiązaniami), z drugiej jednak strony sprawia to, że oferta firm hostingowych jest jeszcze bogatsza i bardziej konkurencyjna – zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i finansowym.

Dzięki czynionym przez nas – lubelskich informatyków – staraniom, nasi Klienci mogą samodzielnie dokonać wyboru na jakim serwerze zainstalować swoją stronę bądź sklep www. W porozumieniu z zamieszczonymi poniżej partnerskimi firmami hostingowymi możemy zapewnić, iż tworzone przez nas witryny internetowe funkcjonują na każdym z oferowanych przez nie maszyn stabilnie, bezpiecznie i niezawodnie.

Sprawdzone hostingi:

Rejestracja domen i hosting Lublin - linuxpl.com

Rejestracja domen i hosting Lublin - hekko.pl

Rejestracja domen i hosting Lublin - klatka.pl

>

Profesjonalne strony i sklepy WWW LublinJeżeli Państwa firma świadczy usługi hostingowe i posiadane serwery spełniają stawiane przez nasze oprogramowanie wymagania techniczne, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Państwa logo zamieścimy na naszej witrynie internetowej i podejmiemy korzystną dla obu stron współpracę.