Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Smycze reklamowe Lublin

Smycze reklamowe są niezwykle modnym i użytecznym sposobem promocji każdej firmy. Ich największą zaletą jest praktyczność i niskie koszty produkcji. Ponadto, smycze reklamowe służą do noszenia kluczy, telefonów i innych drobiazgów, a ich doskonała widoczność sprawia, że są bardzo skutecznym materiałem promocyjnym.

Smycze sublimacyjne

Smycze reklamowe sublimacyjne Lublin To smycze z nadrukiem najlepszej jakości. Technologia pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. W tej technice oferujemy możliwość nadruku dwustronnego - projekt dla każdej ze stron może być inny. Jeżeli nadruk wykonujemy tylko z jednej strony smyczy wtedy druga strona jest biała.
Dostępne szerokości: 10mm, 15mm, 20mm, 25mm, oraz 30mm.

Smycze krótkie na rękę

Smycze reklamowe sublimacyjne Lublin Długość oraz szerokość smyczy jest dowolna, którą dostosowujemy w zależności od potrzeb klienta oraz indywidualnego zamówienia.
Również zakończenie jest dowolne i wybierane przez klienta. Możliwe końcówki to między innymi karabińczyki, klamry zatrzaskowe, przywieszki do telefonu, kółeczka czy szekle.

Akcesoria do smyczy

Akcesoria do smyczy Lublin W ofercie posiadamy dodatki do smyczy takie jak:

  • Etui na identyfikator wym. 9,5x6,5cm
  • Klamry zatrzaskowe szerokości
    10mm, 15mm, 20mm, 25mm, 30mm
  • Karabińczyki szerokości 10mm, 15mm, 20mm, 25mm
  • Przywieszki do telefonu
  • Kółeczka
  • Szekle
 

Agencja interaktywna reklama promocja LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat smyczy reklamowych — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje m.in. smyczy reklamowych

zobacz wszystkie realizacje »