Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Studio graficzne Lublin

Studio graficzne profesjonalne projektowanie Lublin lubelskieGorąco polecamy usługi świadczone przez nasze studio graficzne w Lublinie. Tworzymy grafikę zarówno na potrzeby Internetu, jak i szeroko rozumianej poligrafii (DTP).

Z przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie efektowną i funkcjonalną szatę graficzną strony czy sklepu internetowego. Opracujemy też intuicyjny interfejs graficzny dowolnej aplikacji internetowej, spełniający wszelkie standardy i normy użyteczności.

U nas bez problemu zamówisz projekt graficzny ulotki, plakatu, wizytówki, teczki, folderu czy papieru firmowego. W równie profesjonalny sposób dbamy o reklamę zewnętrzną — tworzymy skuteczne i przyciągające wzrok projekty banerów czy tablic reklamowych.

W swojej ofercie — skierowanej nie tylko do mieszkańców Lublina, okolic i woj. lubelskiego, ale też do właścicieli firm z całej Polski — posiadamy również profesjonalne projektowanie logo (jeżeli trzeba, zadbamy dodatkowo o system identyfikacji wizualnej, tzw. SIW), projektowanie opakowań na różnego rodzaju produkty (np. kremy), projektowanie okładek i nadruków na płyty CD, DVD, Blu-ray itp. Wykonujemy też szereg innych, nawet tych niestandardowych, zleceń graficznych, a więc — w przypadku zlokalizowanego w Lublinie studia graficznego — masz pewność, że otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Studio graficzne profesjonalne projektowanie Lublin lubelskieGwarantujemy wysoką jakość wykonywanych przez nas projektów graficznych. Charakteryzują się one dbałością o szczegóły i wyczuciem klimatu. Zawsze dokładamy starań, by Klient był zadowolony, dlatego w koszt projektu wliczone są ewentualne poprawki i dodatkowe sugestie zleceniodawcy.

Jedynym ograniczeniem może być Państwa wyobraźnia oraz — zwłaszcza przy tych najbardziej rozbudowanych zleceniach graficznych — oczywiście budżet. Dla nas, grafików zajmujących się projektowaniem na co dzień, nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze możesz liczyć na oryginalny, zapierający dech w piersiach projekt graficzny, który sprawi, że zyskasz jeszcze szersze grono odbiorów, co w sposób wymierny przyczyni się do rozwoju prowadzonej przez Ciebie firmy.

Studio graficzne projektowanie grafiki LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji związanych z wykonywaniem profesjonalnych projektów graficznych i innymi usługami świadczonymi przez nasze studio graficzne, serdecznie zapraszamy do naszej siedziby. Biuro LabSQL.pl mieści się w Lublinie na ul. Szczecińskiej 14 (Węglin). Pozostałe formy kontaktu dostępne są w zakładce Kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, zasugerujemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że dzięki ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w branży infomatycznej sprostamy nawet najbardziej ambitnym pomysłom i oczekiwaniom naszych zleceniodawców.