Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Systemy B2B sprzedaż hurtowa Lublin

Systemy B2B sprzedaż hurtowa LublinDokonując analizy działalności przedsiębiorstw, można w sposób niebudzący żadnych wątpliwości dowieść, iż oszczędność kosztów dystrybucji produktów jest wprost proporcjonalna do automatyzacji, zaś odwrotnie proporcjonalna do ręcznego, żmudnego i podatnego na błędy wykonywania prac związanych z działalnością firmy. Jest to szczególnie odczuwalne w przypadku relacji business-to-business, gdzie transakcje opiewają na dużo większe sumy. Długofalowo tego typu straty mogą przynieść niebagatelne konsekwencje.

Ponadto, w sferze współpracy podmiotów gospodarczych niezwykle istotna okazuje się terminowość, rzetelność oraz wiarygodność, a bez funkcjonalnego i nowoczesnego systemu B2B sprzedaży hurtowej o to będzie bardzo trudno. Szybko mogą pojawić się straty wizerunkowe, których odbudowanie – jeżeli w ogóle – będzie niezwykle kosztowne.

Autorskie oprogramowanie spod znaku LabSQL umożliwia prostą, szybką i wygodną sprzedaż w Internecie bez konieczności wykonywania wielu czasochłonnych – obarczonych ryzykiem błędów – czynności. Nasze systemy informatyczne znacznie ułatwiają pracę, zwalniając z obowiązku pamiętania o wielu nawet najdrobniejszych czynnościach.

Mamy świadomość, iż specyfika każdego podmiotu gospodarczego jest inna, dlatego nasz system B2B sprzedaży hurtowej to innowacyjna platforma e-commerce dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań właścicieli przedsiębiorstw. W Państwa ręce oddajemy dodatkowo możliwość pełnej integracji z systemem magazynowo-księgowym Subiekt GT firmy InsERT, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie rozbudować system o kolejne funkcjonalności.

Dostarczamy rozwiązania daleko wykraczające poza standardowy sklep internetowy. Oprócz najbardziej istotnych cech związanych z procesem realizacji zamówienia, proponujemy całą gamę udogodnień, takich jak integracje z hurtowniami czy dostawcami. Nie zapomnieliśmy też o pełnej integracji z firmą kurierską.

Istotą naszego działania jest dbanie o to, by w pełni zabezpieczyć interesy każdego z aktualnych i przyszłych Klientów – jesteśmy innowacyjni i stale rozwijamy własne narzędzia, dokonując m.in. systematycznej analizy rynku. Dostarczane przez naszą firmę informatyczną dedykowane rozwiązania internetowe oparte na relacji business-to-business są sprawdzonym kanałem komunikacji z partnerami hurtowymi. Jesteśmy przekonani, że z nami szybciej osiągniesz zamierzone cele.

Jeżeli zatem chcą Państwo w sposób jeszcze bardziej wydajny wykorzystywać ogólnoświatową sieć komputerową do komunikacji ze swoimi Klientami, do tego cenią Państwo komfort i wygodę albo po prostu oszczędność i bezkompromisowość, nasza oferta jest właśnie dla Twojego przedsiębiorstwa.

Profesjonalne strony i sklepy WWW LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat funkcjonalności systemów B2B sprzedaży hurtowej, ich ceny i możliwych konfiguracji, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.