Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Systemy B2C ecommerce Lublin

Systemy B2C ecommerce LublinKilka tysięcy transakcji każdego dnia (i to nawet bez posiadania ogromnej przestrzeni magazynującej produkty) to jedna z licznych zalet profesjonalnych rozwiązań z zakresu e-commerce spod znaku LabSQL. Składają się one z wielu elementów, modułów i detali niedostrzegalnych na pierwszych rzut oka. Całość tworzy jednak przemyślaną i zaawansowaną strukturę, która – po naszym wdrożeniu – oferuje niewyobrażalne wręcz możliwości.

Relacja pomiędzy podmiotem prowadzącym działalność gospodarczą (ang. business) a klientem końcowym (ang. customer) jeszcze nigdy nie była tak idealnie skrojona na miarę, zarówno tych kupujących, jak i sprzedających.

Oferowane przez naszą firmę informatyczną – mającą swą siedzibę w Lublinie, ul. Szczecińska 14 – systemy sprzedaży B2C ecommerce i składające się na nie rozwiązania techniczne – aby sprzedaż on-line była jeszcze bardziej efektywna – w sposób bezpośredni łączą się z działaniami marketingowymi. Klienci coraz częściej wybierają właśnie taką formę transakcji, natomiast nakłady finansowe z tytułu prowadzonej sprzedaży w sieci są nieporównywalnie niższe niż otwarcie i utrzymanie tradycyjnej placówki handlowej. Dzięki integracji z popularnymi pasażami i porównywarkami cen, aukcjami internetowymi i portalami społecznościowymi właściciel systemu sprzedaży B2C ecommerce może być spokojny o promocję prowadzonej przez siebie działalności w Internecie.

Warto zaznaczyć, iż dostarczane przez nas rozwiązania to nie tylko sam program umożliwiający prowadzenie działalności biznesowej w ogólnoświatowej sieci komputerowej, lecz również zestaw narzędzi z najwyższej półki, które sprawiają, że to dedykowane rozwiązanie jest jeszcze bardziej funkcjonalne i dużo bardziej intuicyjne niż inne dostępne na rynku, nawet te w porównywalnej cenie.

Całość została zaprojektowana i oprogramowana tak, by optymalnie dopasować się do potrzeb nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Wśród wszystkich tych zalet systemów B2C ecommerce jest również i taka, że dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, właściciel e-sklepu nie musi ponosić dodatkowych kosztów na pozycjonowanie. Nasze oprogramowanie jest maksymalnie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, tak więc o wysoką pozycję w rankingu Google można być spokojnym.

Profesjonalne strony i sklepy WWW LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat funkcjonalności systemów B2C commerce, ich ceny i możliwych konfiguracji, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.