Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Systemy Edukacji on-line Lublin

System edukacji on-line Systemy Edukacji on-line Lublinto platforma specjalnie zaprojektowana pod kątem specyfiki instytucji, które prowadzą działalność edukacyjną oraz szkoleniową. Dzięki stworzonemu przez nas oprogramowaniu Państwa placówka może dotrzeć do jeszcze szerszej gamy odbiorców, wykorzystując możliwości jakie daje Internet.

Dzięki licznym narzędziom, system edukacji on-line spod znaku LabSQL spełnia nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania  i potrzeby podmiotów prowadzących działalność również pod postacią szkoleń, kursów czy chociażby korepetycji.

Dostarczane przez naszą firmę informatyczną – mającą swą siedzibę w Lublinie, ul. Szczecińska 14 – oprogramowanie to zestaw narzędzi, które nie tylko sprawiają, że prowadzona działalność edukacyjna w ogólnoświatowej sieci komputerowej staje się jeszcze bardziej efektywna, lecz również znacząco usprawniają funkcjonowanie wirtualnej szkoły.

Główne cechy oferowanych przez nas systemów Edukacji on-line:

  • każdy kurs (przedmiot) jest przypisany jest do konkretnego nauczyciela
  • każdy użytkownik (uczeń) przypisany jest do kursu (przedmiotu), który został przez niego wykupiony
  • każdy z prowadzących zajęcia otrzymuje dostęp do swojej części panelu administracyjnego
  • nauczyciel (wykładowca) dokonuje rezerwacji sali, w której mają odbywać się zajęcia
  • nauczyciel (wykładowca) udostępnia materiały (informacje) dla swojej grupy użytkowników (kursantów)
  • uczestnik zajęć ma możliwość komentowania zajęć i nauczycieli (wykładowców)

W pakiecie dostępnych jest też wiele innych przydatnych narzędzi potrzebnych do prawidłowego zarządzania i funkcjonowania wirtualnej szkoły (np. plan zajęć).

Profesjonalne strony i sklepy WWW LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat funkcjonalności systemów Edukacji on-line, ich ceny i możliwych konfiguracji, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.