Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Systemy eGalerii Handlowych Lublin

Jeżeli marzyli Państwo kiedyś o tym, by największe galerie handlowe czy domy towarowe przenieść do świata wirtualnego, mamy dobrą wiadomość. Proponujemy skrojony idealnie na miarę system eGalerii Handlowych, dzięki któremu nie trzeba będzie ponosić dodatkowych kosztów z tytułu stacjonarnej działalności gospodarczej. Tzw. marketplace, a więc wiele butików w jednym? Brzmi ciekawie – jesteśmy przekonani, że Klienci nie będą mogli powstrzymać się od zakupów.

Stworzony przez lubelską firmę LabSQL system doskonale sprawdza się w warunkach wielu e-sklepów, przy dużej ilości produktów i zróżnicowanym asortymencie. Dzięki naszym staraniom Klient nie będzie musiał robić zakupów w różnych sklepach internetowych. Niczym w prawdziwym domu towarowym czy galerii handlowej będzie miał wszystko obok siebie, zrobi więc zakupy w jednym miejscu i to nie schodząc nawet z fotela.

Systemy eGalerii Handlowych Lublin

Wybierając opracowane przez naszą firmę informatyczną z Lublina rozwiązanie, właściciel takiej galerii handlowej on-line dba o wygodę swoich Klientów, a przy okazji i swoją – obsługa całości jest banalnie prosta, o dodatkowych zyskach z tytułu sprzedaży elektronicznej nie wspominając.

Oczywiście nie trzeba prowadzić wszystkich e-sklepów w ramach takiego domu towarowego samodzielnie. Wystarczy podjąć kooperację z kilkoma innymi właścicielami i wspólnie zdecydować się na zainwestowanie w tak innowacyjny system.

Profesjonalne strony i sklepy WWW LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat funkcjonalności systemów eGalerii Handlowych, ich ceny i możliwych konfiguracji, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.