Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Systemy Portali internetowych Lublin

Systemy Portali internetowych LublinJeżeli strona internetowa czy sklep internetowy (zob. też systemy B2B sprzedaż hurtowa albo systemy B2C ecommerce) to dla Państwa zbyt mało, jesteśmy gotowi na zaprojektowanie i oprogramowanie specjalnie dla Państwa rozbudowanego, a więc i wielofunkcyjnego portalu internetowego.

W tworzonych przez nas serwisach internetowych odnajdziesz wszystko to, co niezbędne do zaprezentowania informacji będących przedmiotem zainteresowania szerokiego grona odbiorców — profesjonalny i rozbudowany system przedstawienia danych, bannery reklamowe, boksy, galerie zdjęć, publikowanie aktualności, rozbudowaną wyszukiwarkę oraz szereg innych modułów, których działanie ułatwia i znacząco wspomaga funkcjonowanie całej aplikacji internetowej.

Obok portali internetowych, nasze dedykowane rozwiązania doskonale sprawdzają się w przypadku portali wertykalnych, a więc wyspecjalizowanych portali, na których zamieszczane są informacje z jednej (niekiedy nawet bardzo wąskiej) dziedziny. Opracowywane przez naszych specjalistów wortale są zawsze niezwykle wydajne, elastyczne, a więc i bez problemu skalowalne.

Dzięki usługom świadczonym przez naszą firmę informatyczną – której biuro zlokalizowane jest w Lublinie, ul. Szczecińska 14 – bez trudu stworzą Państwo profesjonalny portal informacyjny czy np. miejski portal internetowy. Z kolei jeśli ktoś marzy o wortalu, czyli wyspecjalizowanym portalu w określonej dziedzinie — na pewno się nie zawiedzie.

Gwarantujemy, iż zaprojektowany przez nas portal internetowy zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Jest on oczywiście zawsze w pełni personalizowany i wzbogacany o pożądane moduły.

Profesjonalne strony i sklepy WWW LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat funkcjonalności systemów Portali internetowych, ich ceny i możliwych konfiguracji, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.