Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Systemy Wypożyczalni on-line Lublin

Systemy Wypożyczalni on-line LublinSystem Wypożyczalni on-line to znacznie więcej niż stacjonarna wypożyczalnia. Komputery i Internet w dzisiejszych czasach stwarzają tak dużo możliwości, że napisane przez nas – lubelskich informatyków – oprogramowanie to pozbawione wszelkich ograniczeń rozwiązanie umożliwiające realizację całego procesu wypożyczania produktów.

Od dzisiaj – dzięki systemowi dostarczanemu przez LabSQL – prowadzenie wirtualnej wypożyczalni filmów Blu-Ray / DVD, gier PlayStation 4, Xbox One, Wii U czy gier planszowych, ale także strojów lub narzędzi budowalnych i ogrodniczych, nie stanowi żadnych problemu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Nasz autorski system Wypożyczalni on-line ma oczywiście zastosowanie również w przypadku wszystkich innych produktów wielokrotnego użytku wypożyczanych w systemie dobowym.

Niniejsze rozwiązanie to nie tylko komfort i funkcjonalność dla podmiotów chcących założyć taką wypożyczalnię, ale również dla tych, którzy chcą uzupełnić dotychczas prowadzoną działalność stacjonarną o możliwości, jakie daje świat wirtualny. Poprzez stworzony przez naszą firmę informatyczną (której siedzibą jest największe miasto we wschodniej Polsce – Lublin, ul. Szczecińska 14) system Wypożyczalni on-line oszczędzają Państwo czas i pieniądze, a – tym samym – zapewniają ogromną wygodę dla internautów korzystających z Państwa produktów i usług.

Dla instytucji prowadzących działalność gospodarczą w zakresie rezerwacji czy wynajmu obiektów lub wynajmu nieruchomości w systemie 24-godzinnym, polecamy również bardzo rozbudowany system Rezerwacji on-line.

Profesjonalne strony i sklepy WWW LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat funkcjonalności systemów Wypożyczalni on-line, ich ceny i możliwych konfiguracji, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.