Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Szyldy, tablice reklamowe, tabliczki Lublin

Szyldy, tablice reklamowe, tabliczki LublinSzyld, tablica reklamowa jest jedną z podstawowych wizytówek każdej firmy — niezależnie od wielkości czy też profilu. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonanie szyldu czy tez tabliczki było solidne, projekt estetyczny i czytelny, a użyte materiały odporne na warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo szyldy wykonywane nastepującymi metodami:

  • podłoże wyklejone folia ploterową
  • podłoże wyklejone folia z nadrukiem
  • podłoże zadrukowane techniką druku bezposredniego

Dostepne poodłoża pod reklamę:

Płyty plexi

Płyty plexi Lublin Żaden inny materiał nie pozwala uzyskać tak spektakularnych efektów jak bezbarwna plexi. Połączenie druku CMYK i białego koloru aż prowokuje do używania jej przy produkcji kasetonów i podświetlonych ścian, a możliwość zadruku z tyłu nadaje wydrukom niespotykaną głębię i połysk. Standardem jest zadruk z jednej strony z białym poddrukiem. Jeżeli zrezygnujesz z koloru białego uzyskasz półprzezroczystość czyli efekt witrażu. Plexi jest także idealna na wydruki dekoracyjne. Grafiki ozdobią ściany w domu, hotelu, restauracji lub biurze. Oferujemy dwa rodzaje plexi: bezbarwną o grubości 2 i 5 mm lub mleczną o grubości 3 mm. Twoim wydrukom możemy również nadać dowolny kształt poprzez frezowanie.

Płyty PVC spienione

Płyty PVC spienione Lublin To najpopularniejszy materiał reklamowy. Dzięki swojej obecności z powodzeniem mogłaby ubiegać się o tytuł „wszędobylskiej”. Spotkamy ją wszędzie tam, gdzie spoglądają na nas wielkoformatowe prezentacje, bardzo często wykorzystywana jest do ekspozycji grafik w sklepach. Cechuje się znakomitym odwzorowaniem kolorystycznym. Dodatkowo jest lekka i łatwa w montażu. Jeżeli szukasz taniego sposobu na przekazanie komunikatu reklamowego to właśnie znalazłeś odpowiedni nośnik. To bezproblemowy produkt na tablice reklamowe, tablice informacyjne, szyldy, plansze, itp. Proponujemy płytę PVC spienioną o grubości 3 i 8 mm, każda z nich pewnością „udźwignie” Twój projekt. Ciekawy efekt możesz osiągnąć poprzez możliwość frezowania płyty do dowolnego kształtu.

Płyty PVC twarde

Płyty PVC twarde Lublin To najpopularniejszy materiał reklamowy. Dzięki swojej obecności z powodzeniem mogłaby ubiegać się o tytuł „wszędobylskiej”. Spotkamy ją wszędzie tam, gdzie spoglądają na nas wielkoformatowe prezentacje, bardzo często wykorzystywana jest do ekspozycji grafik w sklepach. Cechuje się znakomitym odwzorowaniem kolorystycznym. Jeżeli szukasz taniego sposobu na przekazanie komunikatu reklamowego to właśnie znalazłeś odpowiedni nośnik. To bezproblemowy produkt na tablice reklamowe, tablice informacyjne, szyldy, plansze, itp. Proponujemy płytę PVC o grubości 3 mm, z pewnością „udźwignie” każdy Twój projekt. Ciekawy efekt możesz osiągnąć poprzez możliwość frezowania płyty PVC do dowolnego kształtu.

Płyty Dibond

Płyty Dibond Lublin Jest to płyta kompozytowa, powstała z połączenia blach aluminiowych, które w środku kryją rdzeń PVC. Ta cienka i lekka wielowarstwowa konstrukcja jest jednocześnie niezwykle trwała i doskonale nadaje się do użytku zewnętrznego. Jakością przewyższa blachy aluminiowe, a dzięki swojej strukturze jest luksusowym nośnikiem grafik i pozwala na idealne odwzorowanie kolorów. Nie bez znaczenia pozostaje jego doskonała podatność na kształtowanie (frezowanie i wiercenie otworów). Wszystkie właściwości Dibonda lokują go w czołówce materiałów do produkcji wszelkiego rodzaju tablic. Najczęściej spotkamy go w systemach wystawienniczych, elementach dekoracyjnych i szyldach reklamowych.

Płyty Hips

Płyty Hips Lublin Materiał polistyrenowy, który znalazł szerokie zastosowanie w reklamie. Bezpośredni nadruk na powierzchni z połyskiem w technologii UV daje niepowtarzalne efekty: doskonałe odwzorowanie kolorystyczne i odporność na warunki atmosferyczne. Hips znalazł zastosowanie m. in. w kasetonach i stoiskach wystawienniczych. To lekki i giętki materiał, sprawdza się nawet w skomplikowanych formach przestrzennych. Frezowanie do kształtu płyty hips, w oferowanej grubości 1 mm, jest dodatkowym plusem w naszej ofercie.

 

Agencja interaktywna reklama promocja LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat szyldów, tablic reklamowych i tabliczek — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje m.in. szyldów, tablic reklamowych, tabliczek

zobacz wszystkie realizacje »