Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Ulotki Lublin

Drukarnia cyfrowa - ulotki LublinNajskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy. Za pomocą ulotki szybko przeprowadzisz każdą akcję promocyjną, poinformujesz Klientów o nowych produktach i usługach. W naszej ofercie znajdziesz najbardziej popularne formaty ulotek oraz oryginalne formaty kwadratowe (120x120 mm, 150x150 mm i 200x200 mm). Każdy z nich dopasujesz do swojego projektu tak, aby przekaz był jasny i czytelny. Zrób wrażenie i wydrukuj ulotki na wysokiej jakości papierze kredowym.

Do wyboru posiadamy gramatury: 130, 170, 250 i 350 g oraz zadruk jedno - lub dwustronny. Ulotki możemy dodatkowo uszlachetnić folią mat lub połysk.

Ulotki składane

Ulotki składane Lublin W naszej ofercie znajdują się także ulotki składane w „c”, w „z”, na pół, w „okienko”, w „harmonijkę” lub jako mapę. Za pomocą ulotek szybko przeprowadzisz każdą akcję promocyjną, poinformujesz Klientów o nowych produktach i usługach. W naszej ofercie znajdziesz aż dwanaście formatów ulotek do wyboru. Stwórz im dobry projekt, aby otworzyły się i dumnie zaprezentowały swoje wnętrze.
Ulotki składane drukujemy na kredzie 130, 170 lub 250 g. Aby się wyróżniły możemy uszlachetnić je folią mat lub połysk. Ty decydujesz o efekcie finalnym.

Ulotki 1/3 A4 (DL)

Ulotki 1/3 A4 (DL)

Ulotki A4 składane w

Ulotki A4 składane w "c"

Ulotki A4 składane w

Ulotki A4 składane w "z"

Nasza drukarnia cyfrowa, mająca swoją siedzibę w Lublinie, ul. Szczecińska 14, zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i drukowaniem najwyższych jakościowo pełnokolorowych ulotek reklamowych, nawet z dnia na dzień, w bardzo atrakcyjnych cenach i to już przy niewielkich nakładach.

Formaty papieru (norma ISO 216)

Format papieru - zasadniczy (seria A) Format papieru - pomocniczy (seria B) Format papieru - pomocniczy (seria C) - określa głównie rozmiary kopert

Źródło: Wikipedia

Agencja interaktywna reklama promocja LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat ulotek reklamowych — zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania w stu procentach.

Ciekawe realizacje m.in. ulotek

zobacz wszystkie realizacje »