Szybki kontakt

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

81 527 64 93
502 269 212
kontakt@labsql.pl

zobacz pełen kontakt »

Bezpłatne konsultacje

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Gorąco zachęcamy do korzystania z bezpłatnych spotkań z naszymi konsultantami w naszej siedzibie w Lublinie. Chętnie udzielimy Tobie szczegółowych informacji na wybrane zagadnienia związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Serwer FTP

Dane dostępowe do serwera FTP dla klientów

Serwer FTP: labsql.nazwa.pl
Login: labsql_ftp
Hasło: LABsql123

Usługi programistyczne i graficzne Lublin

Jeśli chcieliby Państwo rozszerzyć stworzoną przez nas stronę lub sklep internetowy o jakieś dodatkowe funkcjonalności, konkretne moduły czy integracje, ewentualnie mają Państwo ochotę zmodyfikować istniejące, oferujemy możliwość skorzystania z usług naszych programistów. Wiedza i doświadczenie pozwolą nam zrealizować i wdrożyć nawet najbardziej wysublimowane zlecenia.

Usługi programistyczne i graficzneA może mają Państwo zamiar wzbogacić stronę tudzież sklep internetowy o jakieś dodatkowe elementy graficzne albo po prostu zmodyfikować już wcześniej zrobione? Z przyjemnością przygotujemy efektowny banner (także animowany), nowe przyciski, ikony, interfejs użytkownika itp. Gwarantujemy, że nasze projekty graficzne zwiększą atrakcyjność Państwa witryny internetowej i zapewnią większą jej funkcjonalność, co może się w sposób bezpośredni przełożyć na większą odwiedzalność.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej gamy usług graficznych świadczonych przez nasze — zlokalizowane w Lublinieprofesjonalne studio graficzne; tym bardziej, że w równie profesjonalny sposób przygotujemy oryginalny projekt wizytówki, ulotki, projekt folderu czy innych materiałów poligraficznych, na czele oczywiście z logo, a nawet — jeżeli zajdzie taka potrzeba — systemem identyfikacji wizualnej (SIW).

Wykupionej liczby godzin nie trzeba, rzecz jasna, wykorzystywać od razu, podczas danego zlecenia. Może to być np. kilka mniejszych zleceń – tak, by suma nie przekroczyła ilości minut odpowiadających danemu pakietowi.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, nasi pracownicy są zawsze do Państwa dyspozycji, by udzielić wyczerpujących informacji i by – zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym – stworzyć oprogramowanie czy materiały reklamowe idealnie dopasowane do potrzeb zleceniodawcy, jego oczekiwań i profilu działalności.

Zanim zdecydują się Państwo na zakup usług programistycznych bądź graficznych prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy w celu dokładnej analizy zlecenia bądź zleceń pod względem możliwości, czasu i nakładu pracy.

Profesjonalne strony i sklepy WWW LublinJeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat usług programistycznych i graficznych, zapraszamy do naszej siedziby – Lublin, ul. Szczecińska 14. Pozostałe formy kontaktu dostępne są w dziale Kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania w najszerszym zakresie.